Ящик STANLEY "Fatmax Mid-Size Chest" FMST1-73601
• Високоміцна металева ручка
• Металеві замки
• Сумний широкий лоток з додатковою ручкою для зручного використання
• Зверху на кришці ящика є металеві рейлінги для можливості кріплення додаткового устаткування за допомогою еластичних тросів
• Відмінна маневреність за рахунок особливої форми днища
• Можливість зручно розмістити заготовки при пилянні за допомогою V-образного паза в кришці
• Сумний вертикальний органайзер для зберігання ручного інструменту
• Міцні обгумовані колеса діаметром 7″ (178мм)
• Для додаткового захисту вмісту є вушка для навісного замку
• Захист вмісту за рахунок водозахисного ущільнення по периметру кришки ящика
• Для надійної фіксації вантажу на кришці вантажу є вбудований стоппер
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 430 мм |
| Довжина | 748 мм |
| Ширина | 516 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | надміцний стуктулен |