


115 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Лоток сортувальний STANLEY STST82737-1
• Організуйте свої дрібні деталі і аксесуари за допомогою універсальної маленької коробки для зберігання
• Може бути використаний для різних рішень по зберіганню
• Може використовуватися з невеликими настінними вішалками для забезпечення можливості настінного монтажу для акуратної і організованою майстерні або гаража
• Легкий доступ до матеріалів, що зберігаються
• Формована конструкція з поліпропілену забезпечує високу міцність виробу
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Без паковання |