Професійний органайзер STANLEY 1-92-749
• Професійний органайзер з 8-ма глибокими знімними відділеннями
• Ударопрочная прозора кришка з полікарбонату має спеціальну конструкцію, яка утримує деталі в відсіках
• Зручна рукоятка
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Кількість відділень/кишень | 8 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 334 мм |
| Довжина | 423 мм |
| Ширина | 105 мм |