Органайзер вертикальний STANLEY 1-93-978
• Органайзер вертикальний c 9-ма великими висувними відділеннями
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Малайзія |
| Кількість відділень/кишень | 9 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 213 мм |
| Довжина | 365 мм |
| Ширина | 155 мм |