859 ₴
688 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Органайзер STANLEY "Sort Master Junior" 1-97-483
• Органайзер зі знімними перегородками - до 512 можливих конфігурацій
• Зручний для зберігання дрібних деталей і інструментів, навіть молотків
• Кришка легко закривається
• Структура кришки не дозволяє переміщатися дрібним деталям при транспортуванні
• Стикуються для транспортування органайзери в блок до 3-х штук
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Кількість відділень/кишень | 14 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 292 мм |
| Довжина | 375 мм |
| Ширина | 67 мм |