2 056 ₴
Органайзер STANLEY "FATMAX DEEP PRO METAL LATCH" 1-97-518
• Знімні відділення для дрібних деталей і аксесуарів
• Ударопрочная прозора кришка з полікарбонату має унікальну конструкцію, яка утримує відділення для зберігання на місці
• Високоміцні ручка і замки
• Чи не виступає за габарити органайзера широка ручка для зручності перенесення і зберігання
• Міцні металеві петлі
• Замки з боків для надійного скріплення декількох органайзеров при розміщенні їх один на одного
• Водозахисне ущільнення по периметру органайзера
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Кількість відділень/кишень | 10 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 357 мм |
| Довжина | 446 мм |
| Ширина | 116 мм |