Органайзер STANLEY "FATMAX" професійний FMST1-72378
• Можливість з’єднання до 3-х органайзерів для зручності перенесення
• 6 видобутих відділень для гнучкості в організації зберігання
• Міцна абсолютно прозора кришка з полікарбонату для огляду вмісту
• Водозахисне ущільнення по периметру кришки для кращого захисту вмісту при використанні поза приміщеннями
• Бічні клямки забезпечують надійне кріплення двох органайзерів один до одного
• Вбудована ручка, яка не виступає за габарити органайзера
• Захист від пилу та дощу: IP53
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Кількість відділень/кишень | 6 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Без паковання |