Органайзер STANLEY "3 в 1" STST1-71963
• Органайзер з 3-ма відділеннями для зберігання ручного і електроінструменту, а також аксесуарів
• Переставні перегородки для оптимізації зберігання як дрібних деталей, так і більшого інструменту
• Вбудований центральний лоток зручний для розміщення великої ручного інструменту
• Конструкція органайзера забезпечує одночасний доступ до вмісту всіх трьох відділень
• Міцна ручка, що не виступає за габарити органайзера, забезпечує зручність при перенесенні
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Кількість відділень/кишень | 3 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 315 мм |
| Довжина | 425 мм |
| Ширина | 234 мм |