



754 ₴
603 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Органайзер STANLEY з 22-ма відсіками і переставними перегородками STST81681-1
• Знімні перегородки для зберігання дрібних і великих деталей
• Прозора кришка
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Кількість відділень/кишень | 22 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 48 мм |
| Довжина | 357 мм |
| Ширина | 229 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Без паковання |