Рюкзак STANLEY "FatMax" з колесамиа 1-79-215
• Ручка для транспортування
• Конструкція рюкзака передбачає можливість як носіння на спині, так і транспортування його на колесах
• Міцна зносостійка нейлонова тканина 600 X 600 деньє
• Легкознімний роздільник з безліччю кишень для різних інструментів
• Жорстка форма, може зберігати вертикальне положення у відкритому стані, забезпечуючи хороший доступ до всіх інструментів
• Окреме міцне відділення для електроінструменту або ноутбука
• Сітчасте відділення і безліч петель на зовнішній стороні для додаткового розміщення речей із забезпеченням до них швидкого доступу
• Блискавка з двома замками для можливості відкривання з будь-якого боку
• Легкий доступ до особистих речей, що зберігаються в різних відділеннях
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нейлон |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 540 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Комплектація | В пакованні |