Рюкзак STANLEY "FatMax" 1-95-611
• Міцна зносостійка нейлонова тканина 600 X 600 деньє
• 50 кишень і тримачів для зберігання всілякого інструменту, довгі предмети, такі як, наприклад, рівень можна розташовувати із зовнішнього боку рюкзака
• Водонепроникне пластмасове дно для захисту від бруду і вологи на робочому майданчику
• Легко знімна система роздільників з тримачами інструменту з ручкою для зручності перенесення.
• Раскладивется для зручності розташування інструменту на робочому місці
• Жорстка форма, може зберігати вертикальне положення у відкритому стані, забезпечуючи хороший доступ до всіх інструментів
• Рюкзак з м’якими наплічними накладками на ременях для ергономічної, комфортного транспортування інструменту.
• Вага інструменту розподіляється рівномірно на спину і плечі, що краще навантаження на одну руку
• Окреме міцне відділення для електроінструменту або ноутбука
• Блискавка з двома замками для можливості відкривання з будь-якого боку
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нейлон |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | В пакованні |