

2 699 ₴
2 199 ₴
Акумуляторна батарея Dewalt DCB124 - це потужний та надійний источник живлення для інструментів Dewalt XR. Вона володіє ємністю 3 Ач та напругою 12 В, що забезпечує тривалий час автономної роботи.
Особливості:
Характеристики:
Dewalt DCB124 - це потужна та надійна акумуляторна батарея, яка стане вашим вірним помічником в роботі.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Ємність акумулятору | 3 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.2 кг |
| Висота | 35 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Комплектація | Акумуляторна батарея — 1 шт. |
| Час заряджання | 50 хв |
| Світлова індикація | Да |