Акумуляторна батарея DeWALT 18 В 2 Ач DCB183
• Технологія XR Li-Ion Battery пропонує збільшений час роботи і оптимізоване енергоспоживання для швидкого завершення роботи.
• Відсутність ефекту пам’яті і практично відсутність саморозряду для максимальної продуктивності і меншого часу простою.
• Світлодіодний індикатор стану заряду акумуляторної батареї.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга | 18 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.4 кг |
| Висота | 48 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 30 хв |
| Комплектація | Акумуляторна батарея — 1 шт. |
| Світлова індикація | Да |