



6 399 ₴
5 199 ₴
Акумуляторна батарея DeWALT 18 В XR Li-lon GFN блок - Glass Filled Nylon DCB184G
• GFN блок - Glass Filled Nylon (нейлон армований скловолокном) надає акумуляторній батареї підвищену міцність.
• А також стійкість до масленистих сумішей, хімічну та ударну стійкість.
• Акумуляторна батарея DEWALT також сумісна з більш ніж 250 акумуляторних інструментів DeWALT 18 В XR Li-lon.
• Має світлодіодну індикацію заряду.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.72 кг |
| Гарантійний термін | 36 |
| Ємність акумулятора | 5 А·год |
| Стан | Нове |
| Комплектація | Акумуляторна батарея Li-Ion, 18 В XR GFN блок — 1 шт. |
| Напруга | 18 В |
| Світлова індикація | Да |
| Тип акумулятора | Li-Ion |