11 899 ₴
8 799 ₴
Акумуляторна батарея DeWALT 18 В/54 В 9 Ач DCB547
• Сумісна з усіма інструментами DeWALT 18 В XR і 54 в XR FLEXVOLT.
• Сумісна з усіма зарядними пристроями DeWALT 18 В XR.
• Світлодіодний індикатор рівня заряду акумулятора з затримкою світіння індикації.
• Комплектується захисною кришкою для безпечного зберігання та транспортування.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Напруга | 54 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.46 кг |
| Висота | 78 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 75 хв |
| Комплектація | Акумуляторна батарея — 1 шт. |
| Світлова індикація | Да |