25 599 ₴
21 499 ₴
Багатофункціональний інструмент акумуляторний безщітковий DeWALT DCS356P2
• Безщітковий двигун з високим ККД забезпечує більшу тривалість роботи без перезарядження акумулятора.
• Відсутність швидкозношуваних частин (щітки) збільшує загальний ресурс інструменту, дозволяє інструменту працювати довше на одному заряді акумулятора.
• Яскраве LED підсвічування.
• Безключова зміна оригінальних аксесуарів.
• Мультиконтактний вимикач дозволяє використовувати інструмент при 2-х варіантах захвату.
• Наявність перемикача кількості коливань: Режим 1 = 15 000 кол/хв
• Режим 2 = 17 000 кол/хв
• Режим 3 = 20 000 кол/хв.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.1 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору | 9.5 мм |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Максимальна кількість ударів | 20000 уд./хв |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Кут коливань | 1.6 град |
| Частота коливань за хвилину 1 швидкість | 15000 |
| Частота коливань за хвилину 2 швидкість | 17000 |
| Частота коливань за хвилину 3 швидкість | 20000 |