

18 499 ₴
Гайковерт кутовий - ключ-храповик (тріскачка) DeWALT DCF512D1
• Дуже легкий та компактний дизайн.
• Яскраве світлодіодне LED підсвічування покращує видимість робочого простору.
• Електронне регулювання швидкості та реверс.
• Повністю гумова анатомічна рукоятка.
• Компактна конструкція та низькопрофільна головка забезпечують мобільність у важкодоступних місцях.
• Розмір утримувача насадок 1/2 дюйма зі шплінтом.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.1 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Максимальний крутний момент | 95 H*m |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 18V XR Li-lon 2 А·год — 1 шт., Зарядний пристрій — 1 шт. Сумка — 1 шт. |
| Максимальна кількість обертів | 250 об/хв |
| Тип двигуна | Безщітковий |