16 899 ₴
10 999 ₴
:center">Гайковерт ударний акумуляторний безщітковий DeWALT DCF899N
• Потужний 18В ударний гайкокрут. <p> • Надійний двигун, що охолоджується вентилятором, розвиває момент до 950 Нм.
• Яскраво-біле світлодіодне підсвічування покращує видимість в умовах слабкої освітленості і використовується в якості ліхтаря.
• Прогумована ергономічна рукоятка і зручний профільований вимикач для більшого комфорту і максимального контролю над інструментом.
• 1/2 ″(13 мм) квадратний утримувач зі стопорним кільцем для більш ефективної передачі крутного моменту і надійної фіксації насадки.
• Магнієвий корпус редуктора покращує баланс інструменту і знижує його вагу.
• Модульна конструкція забезпечує легкий доступ до ключових компонентів інструменту.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гаранті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | США |
| Вага | 2.7 кг |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 610 Вт |
| Гарантія | 3 |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість ударів | 2400 уд./хв |
| Максимальний крутний момент | 950 Нм |
| Розмір тримача насадки | 1 ⁄ 2 |