Міксер мережевий DeWALT, 1800 Bт DWD241
• 3 швидкості роботи розширюють можливості міксера і сприяють його використанню в оптимальних режимах з урахуванням матеріалу.
• Повністю металевий редуктор.
• Гумові накладки підвищують комфорт під час роботи і захищають інструмент від пошкоджень.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 6.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Міксер мережевий — 1 шт. Насадка-змішувач 160 мм — 1 шт. Гайковий ключ — 2 шт. |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Частота обертання 1 швидкість | 400 об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 550 об/хв |
| Частота обертання 3 швидкість | 725 об/хв |