33 199 ₴
Відправка з 07 квітня 2026Дриль акумуляторний DeWALT, безщітковий DCD470N
• Потужний 2-швидкісний дриль.
• Інструмент для свердління великих отворів в деревині і цеглі.
• Електронна муфта робить роботу з інструментом безпечною.
• Механічна муфта (активується на низькій швидкості).
• LED підсвічування робочої зони.
• Для отворів в металі більше 13 мм використовуйте
• корончаті свердла.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний крутний момент | 269 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Дриль акумуляторний безщітковий кутовий — 1 шт. Бічна ручка — 1 шт. Патронний ключ — 1 шт. Без акумуляторної батареї, зарядного пристрою та валізи. |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 158 мм |
| Напруга акумулятора | 54 В |