20 499 ₴
16 799 ₴
Дриль-шурупокрут DeWALT, безщітковий DCD708P2T
• Компактний і ергономічний дизайн полегшує навантаження при використанні.
• Довжина корпусу всього 160 мм - є одним з кращих показників серед 18 В дрилів-шуруповертів на ринку.
• Безщітковий двигун з високим ККД забезпечує більшу тривалість роботи без перезарядження акумулятора.
• Відсутність швидкозношуваних частин (щітки) збільшує загальний ресурс інструменту, дозволяє інструменту працювати довше на одному заряді акумулятора.
• Компактний, ергономічний дизайн корпусу дозволяє використовувати інструмент в обмеженому просторі.
• Електронне регулювання швидкості.
• Світлодіодне підсвічування робочої зони.
• Використовується в збірці меблів, монтажі конструкцій, опалювального, вентиляційного обладнання, столярних та електротехнічних роботах тощо.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 1650 об/хв |
| Максимальний крутний момент | 65 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.1 кг |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Ударний режим | Ні |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Акумулятор (5 А·год) — 2 шт. Зарядний пристрій — 1 шт. Валіза TSTAK — 1 шт. |
| Макс. діаметр хвостовика обладнання | 13 мм |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Частота обертання 1 швидкість | 450 об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 1650 об/хв |