Дриль-шурупокрут DeWALT DCD740N
• Два режими швидкості (0-650/0-2000 оборотів в хвилину) для підвищення зручності використання, забезпечуючи широкий спектр застосування.
• Компактний розмір спрощує використання в важкодоступних місцях.
• Мульти-патрон забезпечує комфорт і зручність, дозволяючи майстру використовувати інструмент в більш вузьких місцях і при цьому мати доступ до патрона.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Мексика |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв |
| Максимальний крутний момент | 33 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Ударний режим | Ні |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 28 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Живлення | |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Без акумулятора та зарядного пристрою. |
| Макс. діаметр хвостовика обладнання | 10 мм |
| Частота обертання 1 швидкість | 650 об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 2000 об/хв |