Дриль-шурупокрут DeWALT, безщітковий DCD791P2
• Висока продуктивність без перегріву інструменту за рахунок відсутності тертя щіткового вузла.
• 2-х швидкісний повністю металевий редуктор, реверс.
• 15-позиційний регулятор крутного моменту.
• Електронне регулювання швидкості.
• Регульована трьохрежимна LED підсвітка робочої зони.
• Яскравість підсвічування в режимі «Ліхтар» дорівнює 77 люмен, тривалість світіння в цьому режимі 20 хв.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв |
| Максимальний крутний момент | 70 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Ударний режим | Ні |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 40 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Зарядний пристрій — 1 шт. Акумулятор (5 А·год) — 2 шт. Магнітний тримач — 1 шт. Кріплення на пояс — 1 шт. Валіза — 1 шт. |
| Макс. діаметр хвостовика обладнання | 13 мм |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Частота обертання 1 швидкість | 550 об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 2000 об/хв |