Дриль мережевий DeWALT, безударний D21441
• Ідеальний інструмент для роботи у важких металевих конструкціях.
• Двошвидкісний редуктор для збільшення крутного моменту.
• Покращені характеристики свердління завдяки новому двигуну.
• Покращена ергономіка, що забезпечується новим полімерним корпусом редуктора.
• Нова конструкція перемикання передач редуктора для збільшення терміну служби.
• Нова запатентована посилена опора якоря.
• Нова запатентована запобіжна кулькова муфта.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний крутний момент | 40 H*m |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Ударний режим | Ні |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 35 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 770 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Багатопозиційна бічна ручка — 1 шт. Обмежувач глибини свердління — 1 шт. |
| Макс. діаметр хвостовика обладнання | 13 мм |
| Частота обертання 1 швидкість | 1100 об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 2700 об/хв |