Дриль-шурупокрут DeWALT, безщітковий DCD796D2
• Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт 18 В XR Li-Ion 2 Аг.
• Технологія безщіткових двигунів Brushless для чудової ефективності і продуктивності інструменту.
• Дуже компактний, легкий і ергономічний дизайн, що дозволяє використовувати інструмент в обмеженому просторі.
• 2-х швидкісний, повністю металевий, редуктор, регульована швидкість і реверс.
• Дриль-шуруповерт з додатковою ударною функцією забезпечує універсальність застосування в різних матеріалах.
• 15-позиційний регулятор крутного моменту для роботи в різних матеріалах і з шурупами різного розміру.
• Інтелектуальний вимикач з вбудованою електронікою, що забезпечує повний контроль над інструментом.
• Ергономічний дизайн і прогумована рукоятка забезпечують зручність і комфорт користувача.
• Літій-іонний акумулятор XR Li-Ion забезпечує чудову стійкість інструменту в вертикальному положенні.
• Металева кліпса для кріплення інструменту на ремінь і магнітний тримач насадок.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 34000 уд/хв |
| Максимальний крутний момент | 70 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Ударний режим | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 40 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Акумулятор (2 А·год) — 2 шт. Зарядний пристрій — 1 шт. Кліпса на ремінь — 1 шт. Валіза — 1 шт. |
| Макс. діаметр хвостовика обладнання | 13 мм |
| Тип акумулятора | Li-lon |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Частота обертання 1 швидкість | 550 об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 2000 об/хв |