Дриль-шурупокрут DeWALT, безщітковий DCD805E2T
• Компактний та ергономічний дизайн полегшує навантаження під час використання.
• Безщітковий двигун з високим ККД забезпечує велику тривалість роботи без перезаряджання акумулятора.
• Відсутність швидкозношувані частини (щітки) збільшує загальний ресурс інструменту, дозволяє інструменту працювати довше на одному заряді акумулятора.
• Компактний ергономічний дизайн корпусу дозволяє використовувати інструмент в обмеженому просторі.
• Електронне регулювання швидкості.
• Поворотне на 3 положення світлодіодне підсвічування робочої зони.
• Використовується в збиранні меблів, монтажі конструкцій, опалювального, вентиляційного обладнання, столярних та електротехнічних роботах.
• Поставляється з 2 батареями Compact POWERSTACK і зарядним пристроєм в TSTAK.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний крутний момент | 90 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.34 кг |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 1.7 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Ударний режим | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 55 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 18.0 В XR Li-lon PowerStack 1.7 А·год - 2 шт. Зарядний пристрій — 1 шт. Валіза TSTAK — 1 шт. |
| Макс. діаметр хвостовика обладнання | 13 мм |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Частота обертання 1 швидкість | 650 об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 2000 об/хв |
| Частота ударів 1 швидкість | 11050 уд./хв |
| Частота ударів 2 швидкість | 34000 уд./хв |