Дриль-шурупокрут DeWALT, безщітковий DCD996P2
• Безщітковий двигун з високим ККД забезпечує більшу тривалість роботи без перезарядження акумулятора.
• Відсутність швидкозношуваних частин (щітки) збільшує загальний ресурс інструменту, дозволяє інструменту працювати довше на одному заряді акумулятора.
• 11-позиційний регулятор сили загортання для роботи в різних матеріалах і з шурупами різного розміру.
• Безшумний 3-х швидкісний редуктор забезпечує кращу продуктивність і довгий термін служби інструменту.
• Регульоване трьохрежимне LED підсвічування робочої зони.
• Яскравість світіння підсвічування в режимі «Ліхтар» дорівнює 60 люмен, тривалість світіння в цьому режимі 20 хв.
• Індикація рівня заряду батарей.
• 13 мм патрон з храповиком і автоматичним блокуванням обертання для швидкої зміни приладдя.
• Інтелектуальний вимикач з вбудованою електронікою, що забезпечує повний контроль над інструментом.
• Ергономічний дизайн і прогумована рукоятка забезпечують контроль над інструментом і комфорт користувача.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний крутний момент | 95 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Ударний режим | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 55 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Додаткова ручка — 1 шт. Поясна кліпса — 1 шт. Акумуляторна батарея 5 А·год — 2 шт. Зарядний пристрій — 1 шт. Валіза TSTAK — 1 шт. |
| Макс. діаметр хвостовика обладнання | 13 мм |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Частота обертання 1 швидкість | 500 об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 1500 об/хв |
| Частота обертання 3 швидкість | 2250 об/хв |
| Частота ударів 1 швидкість | 8600 уд./хв |
| Частота ударів 2 швидкість | 25500 уд./хв |
| Частота ударів 3 швидкість | 38250 уд./хв |