Дриль-шурупокрут DeWALT, безщітковий DCD999X1
• Новий мотор - більш потужні магніти, більше мідного дроту на обмотках статора і ротора.
• Новий електронний модуль і компоненти управління.
• Оновлення програмного забезпечення для електронних модулів управління.
• Новий, посилений повністю металевий трьохшвидкісний планетарний редуктор і трьохшвидкісна трансмісія.
• 11 установок крутного моменту + режим свердління / з ударом.
• Одномуфтовий патрон з храповиком і автоматичним блокуванням шпинделя.
• Зручна та швидка зміна насадок однією рукою.
• Нове посилене і подовжене доп. руків’я.
• Кращий контроль при високих навантаженнях.
• Регульоване підсвічування.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний крутний момент | 126 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.61 кг |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Ударний режим | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 55 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 15 мм |
| Живлення | |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 9 А·год |
| Комплектація | Додаткова ручка — 1 шт. Поясна кліпса — 1 шт. Акумулятор DCB547 — 1 шт. Зарядний пристрій — 1 шт. Валіза TSTAK — 1 шт. |
| Макс. діаметр хвостовика обладнання | 13 мм |
| Тип акумулятора | Li-lon |
| Тип двигуна | Безщіткова |
| Частота обертання 1 швидкість | 500 об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 1500 об/хв |
| Частота обертання 3 швидкість | 2250 об/хв |
| Частота ударів 1 швидкість | 8500 уд./хв |
| Частота ударів 2 швидкість | 25500 уд./хв |
| Частота ударів 3 швидкість | 38250 уд./хв |