Зарядний пристрій DeWALT DCB104
• Заряджає батареї: 10.8 В, 12 В, 14.4 В, 18 В, 54 В XR Li-Ion.
• Струм зарядки: до 8 А на кожен порт.
• Діагностика зі світлодіодною індикацією.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Напруга зарядки | 54 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Струм заряду | 8 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.9 кг |
| Час заряджання | 100 хв |
| Напруга мінімальна | 10.8 В |