Зарядний пристрій DeWALT DCB132X2
• Універсальний зарядний пристрій XR Li-Ion.
• Заряджає 2 батареї одночасно.
• Заряджає всі типи акумуляторів DeWALT: 10.8 В, 14.4 В, 18 В XR Li-Ion, 54 В XR FLEXVOLT Li-Ion.
• Діагностика зі світлодіодною індикацією показує статус заряду батареї: заряджений, зарядка, проблема з живленням, і батарея занадто гаряча або занадто холодна.
• Можливість кріплення на стіну.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Напруга зарядки | 54 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Струм заряду | 4 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.7 кг |
| Час заряджання | 85 хв |
| Комплектація | Двопортовий зарядний пристрій, Акумулятор 9 А·год (18 В)/3 А·год (54 В) — 2 шт. У картонній коробці |
| Напруга мінімальна | 10.8 В |