30 699 ₴
Зарядний пристрій-радіоприймач DAB+FM DeWALT FlexVolt, колонки 20 Вт DCR027
• Працює як від мережі 220 В, так і від акумулятора.
• Bluetooth потоковий звук.
• Діапазон дії Bluetooth - до 30 м.
• DAB (+) = цифрове радіо FM.
• 2 розетки (до 10 А).
• AUX порт + USB порт для заряду портативних пристроїв не залежно від джерела живлення.
• Відсік для зберігання мобільного телефону.
• 20 Вт низькочастотні динаміки + динаміки високих частот для якісного чистого звуку.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Напруга зарядки | 54 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Струм заряду | 10 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.2 кг |
| Час заряджання | 140 хв |
| Комплектація | Зарядний пристрій-радіоприймач |
| Напруга мінімальна | 18 В |