



26 799 ₴
22 799 ₴
Відбійний молоток мережевий DeWALT 1050 Вт 7.1 Дж D25810K
• Дуже висока ударна сила завдяки недавно розробленим високопродуктивної двигуну і оптимізованому молотному механізму.
• Виконувати і захищати: безпечна і без втоми робота з низькими вібраціями, з пружинної, розв’язаної ручкою.
• Ефективний захист від пилу завдяки оптимально герметичному корпусу.
• Відмінне співвідношення ваги і продуктивності з 7.1 Дж одиночній енергії побиття при вазі 5.6 кг.
• Прорезиненная ручка і збалансована конструкція.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість ударів | 3150 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-max |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна сила удару | 7.1 Дж |
| Комплектація | Додаткова ручка — 1 шт., Валіза — 1 шт. |