Молоток відбійний мережевий DeWALT D25832K
• 2 режими роботи.
• Система активного контролю вібрації (AVC).
• Електронне регулювання швидкості обертання і частоти ударів.
• Електронний індикатор необхідності обслуговування.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 7.4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість ударів | 2900 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1350 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-max |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Багатопозиційна ручка — 1 шт., Валіза — 1 шт. |
| Максимальна сила удару | 10.5 Дж |