Молоток відбійний мережевий DeWALT D25899K
• Потужний ударний механізм забезпечує високу продуктивність роботи.
• Ергономічний корпус лінійної конструкції забезпечує легке і зручне його використання.
• Компактний дизайн дозволяє проникати у вузькі місця.
• Просте управління ковзаючим кільцем дозволяє швидко і легко закріплювати долото в 12 різних позиціях, забезпечуючи його надійну фіксацію в патроні.
• Модульна конструкція для швидкого і легкого доступу до ключових компонентів інструменту.
• Корпус з легкого, магнієвого сплаву для зниження ваги і збільшення надійності.
• Багатопозиційна бічна рукоятка забезпечує зручне використання інструменту.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 9.9 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість ударів | 2040 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-max |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Багатопозиційна бічна ручка — 1 шт., Валіза — 1 шт. |
| Максимальна сила удару | 17.5 Дж |