Бур DeWALT "SDS-MAX, XLR", 2 кромки, 12x340x200 мм.
• Спіраль з 4 отводящими канавками улутшает відведення шламу, підвищуючи швидкість і чистоту буріння.
• Індикатор зносу показує, що при бурінні виходять отвори потрібного діаметру.
• Необхідний для точного встановлення механічекіх анкерів.
• IRON BLAST TECHNOLOGY знижує нагурзу на наконечник і підвищує міцність відвідних канавок.
• Витягнута спіраль з чотирма отводящими канавками дозволяє швидше відводити шлам.
• Для оптимальної передачі ударної енергії і опору зламу.
• Забезпечує більш ефективну передачу енергії на бур.
• Покращений ствол забезпечує більш ефективну передачу енергії на бур.
• Карбідні різці приварені до тіла свердла способом, що забезпечує надійне і довговічне з’єднання.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 12 мм |
| Довжина робочої частини | 200 мм |
| Загальна довжина | 340 мм |
| Стан | Новий |
| Тип хвостовика | SDS-max |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | В пачці 1 шт. |