Пістолет гарячого повітря мережевий DeWALT D26411
• Міцний пістолет гарячого повітря сприяє тривалій роботі інструменту.
• Завдяки легкому і компактному дизайну працювати буде дуже зручно.
• Дві швидкості потоку повітря збільшують число операцій.
• Стійка конструкція гарантує безпеку роботи при стаціонарному використанні.
• Для роботи в важкодоступних місцях в наявності є дві спеціальні насадки.
• Передбачене плавне регулювання температури.
• Вага всього в 0,65 кг дозволить вам без труднощів здійснювати транспортування.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Нове |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Вага | 0.7 кг |
| Максимальна робоча температура | 600 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повітряний потік | 450 л/хв |
| Комплектація | Конічна насадка — 1 шт., насадка ⁇ рисовий хвіст — 1 шт. |
| Мінімальна температура | 50 град |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання температури | Плавна |