Пилосос мережевий промисловий DeWALT DWV901L
• Промисловий пилосос L класу відповідає чинному законодавству ЄС.
• Інноваційна система подвійного очищення фільтрів забезпечує високу продуктивність пилососу за умов наявності будівельного пилу.
• Постійна і найкраща у своєму класі сила всмоктування навіть дрібного бетонного пилу та тирси.
• Система автоматичного очищення фільтра кожні 30 секунд знижує ризик засмічення фільтра та забезпечує постійний потік повітря,
• всмоктування сухих/вологих відходів та води.
• Вбудована розетка для підключення електроінструментів (до 2200 Вт) та автоматичного включення пиловидалюючої системи.
• Автоматичне увімкнення/вимкнення при використанні з інструментом.
• Пилосос продовжує працювати 15 секунд після вимкнення інструменту для повного видалення відходів.
• Міцний корпус має ребра жорсткості, тому витримує падіння і удари, що трапляються на будмайданчику.
• Ступінь захисту IPX4 – захист від водяних бризок з будь-якого напрямку.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Шланг 4,6 м діаметром 32 мм — 1 шт. Перехідник AirLock — 1 шт. Пилозбірник — 1 шт. |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Стан | Нове |