

726 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Бур DeWALT "SDS-Plus EXTREME2", 6.5х250х310 мм.
• Вакуумне видалення пилу дозволяє зменшити кількість пилу, знизити опір і витрати на очистку отвори, підвищити швидкість буріння. Може використовуватися з системами вакуумного пиловидалення класу М, забезпечує відведення 98% пилу від наконечника.
• Зниження опору завдяки відведенню пилу через внутрішні канали.
• Приєднується безпосередньо до системи DEWALT’s Airloc, забезпечуючи надійне з’єднання між буром і системою пиловидалення.
• Карбідний наконечник з Y-образними ріжучими крайками - дозволяє точно встановити бур SDS-MAX в потрібне місце, забезпечує акуратне початок буріння і довговічність.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 6.5 мм |
| Довжина робочої частини | 250 мм |
| Загальна довжина | 310 мм |
| Стан | Новий |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Бур SDS-Plus EXTREME2 6,5х250х310 мм — 1 шт. |