2 558 ₴
1 431 ₴
Бури DeWALT "SDS-Plus EXTREME2" 8х100х160мм, 10шт.
• Вакуумне видалення пилу дозволяє зменшити кількість пилу, знизити опір і витрати на очистку отвори, підвищити швидкість буріння. Може використовуватися з системами вакуумного пиловидалення класу М, забезпечує відведення 98% пилу від наконечника.
• Зниження опору завдяки відведенню пилу через внутрішні канали.
• Приєднується безпосередньо до системи DEWALT’s Airloc, забезпечуючи надійне з’єднання між буром і системою пиловидалення.
• Карбідний наконечник з Y-образними ріжучими крайками - дозволяє точно встановити бур SDS-MAX в потрібне місце, забезпечує акуратне початок буріння і довговічність.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 8 мм |
| Довжина робочої частини | 100 мм |
| Кількість в наборі | 10 шт. |
| Набір | Так |
| Загальна довжина | 160 мм |
| Стан | Новий |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | 10 шт. |