Перфоратор акумуляторний безщітковий DeWALT DCH072N
• Високоресурсний безщітковий двигун ″BRUSHLESS″ забезпечує високу продуктивність при економічній витраті енергії батареї.
• 2 режими: свердління з ударом, свердління.
• Світлодіодне підсвічування робочої зони.
• Бічний гачок для підвішування.
• Інструмент дуже компактний, легкий, має ергономічний корпус, що підвищує комфорт під час користування та дозволяє виконувати роботу протягом тривалого періоду.
• Прогумована задня рукоятка забезпечує надійний та зручний хват інструмента.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 910 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4280 уд/хв |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Комплектація | Без акумуляторів і зарядного пристрою |
| Максимальна сила удару | 1.1 Дж |
| Знімний патрон | Немає |
| Тип двигуна | Безщітковий |