Перфоратор акумуляторний безщітковий DeWALT DCH263P1
• Відключення обертання для легких довбальних робіт по штукатурці, плитці, цементі і відключення удару для робіт зі свердління дерева і металу.
• Має безщітковий двигун.
• Електронна муфта забезпечує сталість рівня крутного моменту і збільшує надійність механізму.
• Ударний механізм з підвищеним ресурсом роботи.
• Муфта захищає інструмент і користувача при клині бура.
• Система SHOCKS Active Vibration Control значно знижує рівень вібрацій на руки користувача в порівнянні зі звичайними перфораторами.
• Ідеальний для висвердлювання отворів під анкерні кріплення і просвердлювання крізних отворів в бетоні, і кам’яній кладці діаметром 4-28 мм.
• Інструмент дуже компактний, легкий, має ергономічний корпус, що підвищує комфорт під час користування і дозволяє виконувати роботу протягом тривалого періоду.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 2.7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Максимальна кількість обертів | 1165 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4300 уд/хв |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 28 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Комплектація | Безщітковий перфоратор — 1 шт. Акумулятор (5 А·год) — 1 шт. Зарядний пристрій — 1 шт. Валіза — 1 шт. |
| Максимальна сила удару | 3 Дж |
| Знімний патрон | Немає |
| Тип двигуна | Безщітковий |