Перфоратор акумуляторний безщітковий DeWALT DCH274N
• Швидкоз’ємні SDS-Plus і 3-х кулачковий патрони для легкої зміни застосувань інструменту: свердління, свердління з ударом і довбання.
• Можливість виконати більше 90 отворів буром 10 мм на глибину 80 мм (матеріал: бетон) за один цикл заряду.
• Відключення обертання для легких довбальних робіт по штукатурці, плитці, цементу і відключення удару для робіт з свердління дерева і металу.
• Має безщітковий двигун, який з Li-Ion батареєю XR 5.0 Ач збільшує тривалість роботи на одному циклі заряду.
• Електронна муфта забезпечує сталість рівня крутного моменту і збільшує надійність механізму.
• Найнижчий в своєму класі рівень вібрації - 6.6 м / с2 зменшує втому користувача і збільшує час безперервної роботи.
• Яскраво-біла світлодіодне підсвічування з функцією затримки для роботи в умовах слабкої освітленості.
• Ідеальний для висвердлювання отворів під анкерні кріплення і просвердлювання крізних отворів в бетоні, і кам’яній кладці діаметром 4-24 мм.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 2.7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 1000 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4600 уд/хв |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Комплектація | Швидкознімний 13 мм патрон — 1 шт. |
| Максимальна сила удару | 2.1 Дж |
| Знімний патрон | Да |
| Тип двигуна | Безщітковий |