Перфоратор акумуляторний безщітковий DeWALT DCH735N
• Електронне регулювання обертів і реверс дозволяють вибрати оптимальний режим роботи з різними матеріалами.
• Вимикач з плавним пуском знижує пускові струми при запуску, виключає ривок, забезпечує комфорт при тривалих роботах.
• Антивібраційна система AVC - плаваюча задня і демпферна додаткова рукоятки значно знижують рівень вібрації.
• Механічна муфта відключає обертання при заклинюванні.
• Антиротаційна система ADC з індикатором спрацьовування - при заклинюванні і різкому повороті інструменту моментально знижує крутний момент і швидкість.
• Електронний стабілізатор - підтримка постійної потужності і оборотів під навантаженням.
• Новий відсік установки акумулятора дозволяє підключати новітню акумуляторну батарею DEWALT XR FlexVolt ємністю 15 Ач.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 8.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 355 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 2705 уд/хв |
| Напруга акумулятору | 54 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | SDS-max |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 48 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Комплектація | Перфоратор акумуляторний безщітковий SDS MAX — 1 шт. Без акумуляторів і зарядного пристрою. Валіза — 1 шт. |
| Максимальна сила удару | 13.3 Дж |
| Знімний патрон | Немає |
| Тип двигуна | Безщітковий |