Перфоратор акумуляторний безщітковий DeWALT DCH775X2
• 2 режими роботи: свердління з ударом і удар.
• Завдяки енергії удару 19,4 Дж може використовуватися як відбійний молоток за основним призначенням.
• Антиротаційна система захищає оператора і відключає інструмент при заклинюванні бура.
• Механічна запобіжна муфта.
• Індикація необхідності сервісного обслуговування.
• Електронний регулятор швидкості і сили удару дозволяє робити отвори в крихких матеріалах без ризику їх пошкодження.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 9.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Ємність акумулятору | 3 А. г |
| Максимальна кількість обертів | 290 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 2210 уд/хв |
| Напруга акумулятору | 54 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | SDS-max |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 52 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Комплектація | Перфоратор акумуляторний безщітковий SDS MAX — 1 шт. Акумулятор Li-lon 54 В XR FLEXVOLT (DCB547) — 2 шт. Зарядний пристрій — 1 шт. Валіза — 1 шт. |
| Максимальна сила удару | 19.4 Дж |
| Знімний патрон | Немає |
| Тип двигуна | Безщітковий |