Перфоратор мережевий DeWALT D25134K
• Електронне регулювання швидкості.
• Вбудована запобіжна муфта.
• Ергономічна прогумована рукоятка.
• Індустріальний дизайн.
• Висока продуктивність.
• Удосконалена система пилозахисту.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 1500 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5540 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Комплектація | Багатопозиційна бічна ручка — 1 шт. Обмежувач глибини — 1 шт. Швидкознімний БЗП патрон (13 мм) — 1 шт. Валіза — 1 шт. |
| Максимальна сила удару | 2.8 Дж |
| Знімний патрон | Да |