Перфоратор мережевий DeWALT D25144K
• Ідеально підходить для свердління отворів в бетоні і кам’яній кладці діаметром до 30 мм.
• Система гасіння вібрації забезпечує найнижчий рівень вібрації в своєму класі.
• Блокування обертання для легких довбальних робіт в цеглі, бетоні і кам’яній кладці.
• Відключення удару для робіт з свердління в дереві, кераміці, металі і закручуванню саморізів.
• Швидка заміна патрона SDS-Plus на 3-х кулачковий патрон значно розширює сферу застосування перфоратора.
• Електронне регулювання швидкості для повного контролю над виконуваною операцією.
• Ергономічна прогумована задня рукоятка для більшої зручності використання.
• Можливість підключення до пилососа D25304DH.
• Ергономічний індустріальний дизайн, прогресивна обтічна форма корпусу забезпечують зручність роботи в різних застосуваннях.
• Удосконалена система ущільнень для максимального захисту від попадання пилу забезпечує довгий термін служби.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.1 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 1450 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5350 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Комплектація | Антивібраційна бічна ручка — 1 шт. Обмежувач глибини свердління — 1 шт. Швидкознімний патрон 13 мм — 1 шт. Валіза — 1 шт. |
| Максимальна сила удару | 3 Дж |
| Знімний патрон | Да |