Пила шабельна мережева універсальна DeWALT DWE305PK
• Потужний 1100 Вт двигун для важких робіт по різним матеріалам.
• 4-х позиційний затиск пилки для різання урівень і універсальності застосування.
• Величина ходу 29 мм забезпечує високу продуктивність роботи.
• Важільний механізм затиску пили без ключа для швидкої і легкої зміни приладдя.
• Для самого широкого кола користувачів, таких як сантехніки, електрики, установники кондиціонерів, та інших будівельних спеціальностей.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Мексика |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Валіза — 1 шт. |