Полірувальна мережева машина DeWALT DWP849X
• Прогумований корпус редуктора для зручності використання і запобігання подряпин на оброблюваній поверхні.
• Плавне регулювання швидкості дозволяє користувачеві контролювати швидкість обертання натисканням на вимикач.
• Великий дисковий регулятор швидкості дозволяє користувачеві легко змінювати максимальну швидкість обертання при різних застосуваннях інструменту.
• Змінні сітчасті екрани повітрозабірника перешкоджають попаданню вовни і пилу в двигун.
• Вимикач нульової напруги запобігає пуск інструменту після відключення живлення, навіть якщо вимикач встановлений в положенні ″включено″. Вимикач повинен бути повторно включений для продовження роботи.
• Повністю прогумована задня рукоятка для зручності використання.
• Велика кнопка блокування шпинделя для легкої зміни підошви.
• Вугільні щітки захищають двигун від пошкодження, збільшуючи термін служби інструменту.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1250 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Підошва на липучці 180 мм — 1 шт., Полірувальний ковпак на липучці 180 мм — 1 шт. Дугоподібна бічна ручка — 1 шт. Горизонтальна бічна ручка — 1 шт. |
| Плавний пуск | Да |