Прямошліфувальна безщіткова машина DeWALT DWE4997
• Потужний 1300 Вт безщітковий двигун.
• Зручне розташування кнопки фіксації шпинделя для швидкої зміни аксесуарів.
• Діаметр цанги 6 мм.
• 2 LED діода в носовій частині для підсвічування робочої зони.
• Вимикач з можливістю фіксації.
• LED індикація неполадок (перевантаження, спрацьовування електронної муфти, захист від повторного пуску та ін.).
• Регулювання оборотів в широкому діапазоні: 7 500 - 25 000 оборотів в хвилину + система підтримки обертів під навантаженням.
• Захисна сітка на повітрозабірниках для запобігання попадання сміття.
• Велика прорезинена зона на корпусі для зручності роботи оператора.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | пряма |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Цанга 6 мм — 1 шт., Спецключ — 1 шт. |
| Плавний пуск | Да |
| Тип двигуна | Безщітковий |