



12 599 ₴
Шліфмашина кутова безщіткова акумуляторна DeWALT DCG405FN
• 18 В Безщітковий двигун.
• Покращена продуктивність в складних додатках.
• Плоска головка редуктора дозволяє працювати з гострими кутами до 43 °.
• Електронна муфта.
• Зменшує реакцію відштовхування в разі защемлення або зриву.
• Mesh Covers обмежує доступ пилу, що засмоктується через двигун.
• Гумовий Overmould поліпшує зчеплення і комфорт.
• Двохпозиційна бічна рукоятка забезпечує більший комфорт і контроль.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Без акумулятора та зарядного пристрою, |
| Плавний пуск | Да |
| Тип двигуна | Безщітковий |